از گزارش‌های منتشرشده، MSI قرار است به زودی آپدیت جدیدی از بایوس مادربردهای خود منتشر کند تا فناوری APO را به دستگاه‌های خود اضافه نماید. این اقدام منجر به بهبود دسترسی بازی‌ها به منابع سخت‌افزاری با استفاده از هوش مصنوعی می‌شود و نرخ فریم‌ها در بازی‌ها را بهبود می‌بخشد.

همچنین، MSI در حال آپدیت بایوس مادربردهای خود برای پشتیبانی بهتر از پردازنده‌های نسل چهاردهمی اینتل است و طبق برنامه، پشتیبانی از فناوری APO اینتل هم به زودی به مادربردهای خود اضافه خواهد کرد. در حال حاضر، برخی از پردازنده‌های نسل چهاردهمی اینتل از این فناوری پشتیبانی می‌کنند که برای بهبود سرعت اجرای بازی‌ها با استفاده از هوش مصنوعی اهمیت دارد.

جالب است بدانید که با استفاده از پروفایل‌هایی که در برنامه Intel Tuning Utility تنظیم می‌شود، فناوری APO باعث بهبود دسترسی بازی به منابع پردازنده می‌گردد و اولویت بخشی به Thread های بازی و کاهش تأخیر آنها نیز صورت می‌گیرد.

از طریق پشتیبانی مادربردهای MSI از فناوری APO، امکان بهبود 24 درصدی سرعت اجرای بازی‌ها فراهم خواهد شد. البته، مواردی نظیر پردازنده‌های Core i7-14700K و i7-14700KF و i9-14900K و i9-14900KF اینتل فعلاً این فناوری را پشتیبانی می‌نمایند و احتمالاً در آینده دامنه پشتیبانی از این فناوری گسترده‌تر خواهد شد.